Přejít k obsahu
     
Didaktika - Člověk a příroda A
 • Blíží se 3. projektová konference

  Vážené kolegyně, Vážení kolegové,

  již za několik dnů se shledáme na poslední projektové konferenci. Jak určitě všichni víte, konference se bude konat ve dnech 18. a 19. 10. ve velmi inspirativních prostorách science centra iQLandia Liberec a v luxusním Wellness hotelu Babylon. Všichni se těšíme na pohodou a tvůrčí atmosféru, která panovala na předcházejících konferencích.

  Pokud se chcete podívat, co Vás na konferenci čeká a jaké přednášky a workshopy budete moci navštívit, shlédněte nově vydaný 3. cirkulář.

  Věříme, že si konferenci společně užijeme.

  Číst dále >
 • Přihlašování na konferenci a II. cirkulář

  Vážené kolegyně, Vážení kolegové,

  s radostí Vám oznamujeme, že bylo právě spuštěno přihlašování na konferenci našeho projektu. Odkaz na přihlášku naleznete níže v textu. Pokud stále váháte, zda se konference zúčastnit, shlédněte v pořadí již druhý cirkulář, který naleznete také níže, a kde se dozvíte vše, co pro své rozhodnutí potřebujete.

  Číst dále >
 • Publikujeme v odborném časopise

  Vážené kolegyně, Vážení kolegové,

  podobně jako minulý rok, vychází výsledky našeho projektu opublikované v odborném časopise ARNICA. Každý obor pro Vás připravil článek o dosavadním stavu výzkumu v rámci našeho projektu. Níže najdete odkaz na internetové stránky časopisu, kde si můžete články stáhnout a prohlédnout.

  Číst dále >
 • Projektová konference v Liberci

  Vážené kolegyně, Vážení kolegové,

  s potěšením Vám oznamujeme, že byl vybrán termín pro další projektovou konferenci, která se bude letos konat v Liberci v budovách SC iQLandia. Můžete se těšit na velmi pestrý a zajímavý program v silně inspirujícím prostředí.

  Číst dále >
 • 3. cirkulář

  Vážení kolegové,

  blíží se naše společná konference v Ostravě. Přinášíme Vám proto v pořadí třetí cirkulář, ve kterém naleznete vše potřebné.

  Číst dále >

Patička