Konference „Kritická místa kurikula v přírodovědných oborech na ZŠ“

V rámci projektu Didaktika - Člověk a příroda A (CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_011/0000665) se uskutečnila ve dne 26. 10. a 27. 10. 2017 konference nazvaná "Kritická místa kurikula v přírodovědných oborech na ZŠ“

Zastřešujícím tématem konference byla kritická místa kurikula fyziky, chemie, biologie a geografie na základní škole. Prezentovány byly první výsledky výzkumu realizovaného ve spolupráci s učiteli ze základních škol. Výzkum je zaměřen na identifikaci a řešení kritických míst s konkrétními návrhy jejich výuky. Dále byly představeny inovativní způsoby školní výuky i výukové programy zapojených science center. Konference byla určena nejen členům projektového týmu, ale především učitelům z praxe, kteří zde mohli jednak načerpat inspiraci, ale i se podělit o své zkušenosti z výuky přírodovědných předmětů.

geografie

Více o konané konferenci včetně zhodnocení se dozvíte na tomto odkazu.

09.11.17