Přejít k obsahu
     
Didaktika - Člověk a příroda A
 • Vydáváme závěrečné monografie projektu

  Vážené kolegyně, Vážení kolegové,

  s velkým potěšením Vám přinášíme odkaz na vzniklé závěrečné monografie projektu. Pro každý obor vznikla rozsáhlá kniha shrnující poznatky 3 letého výzkumu v rámci projektu Didaktika – Člověk a příroda A. V knihách naleznete nejen použitou metodiku výzkumu a samotné výsledky, ale také hlavně vytvořené moduly, které pomáhají překonat kritičnost daných témat a tematických celků.

  Číst dále >
 • Dozvuky projektu

  Vážené kolegyně, Vážení kolegové,

  na oficiálním univerzitním webu vyšel v prosinci článek k našemu projektu Didaktika - Člověk a příroda A.

  Článek je dostupný ZDE.

  Děkujeme za spolupráci všem, kteří byli v projektu zapojeni.

  Číst dále >
 • Proběhla třetí projektová konference

  V SC iQLANDIA Liberec a Wellness hotelu Babylon proběhla ve dnech 18. – 19. 10. 2019 již třetí projektová konference. Akce se nesla ve velmi pohodové a tvůrčí atmosféře.

  Číst dále >
 • Blíží se 3. projektová konference

  Vážené kolegyně, Vážení kolegové,

  již za několik dnů se shledáme na poslední projektové konferenci. Jak určitě všichni víte, konference se bude konat ve dnech 18. a 19. 10. ve velmi inspirativních prostorách science centra iQLandia Liberec a v luxusním Wellness hotelu Babylon. Všichni se těšíme na pohodou a tvůrčí atmosféru, která panovala na předcházejících konferencích.

  Pokud se chcete podívat, co Vás na konferenci čeká a jaké přednášky a workshopy budete moci navštívit, shlédněte nově vydaný 3. cirkulář.

  Věříme, že si konferenci společně užijeme.

  Číst dále >
 • Přihlašování na konferenci a II. cirkulář

  Vážené kolegyně, Vážení kolegové,

  s radostí Vám oznamujeme, že bylo právě spuštěno přihlašování na konferenci našeho projektu. Odkaz na přihlášku naleznete níže v textu. Pokud stále váháte, zda se konference zúčastnit, shlédněte v pořadí již druhý cirkulář, který naleznete také níže, a kde se dozvíte vše, co pro své rozhodnutí potřebujete.

  Číst dále >

Patička